Geçmişten bugüne profesyonel Endüstriyel Soğutma alanında uzman personeller  ve uzman çözüm ortakları ile Teknik Servis hizmeti sunan firmamız,  Başta PORTABİANCA- KARACASAN CSA İNOX – IŞIKGAZ SİLVERİNOX yetkili servisi olarak, farklı marka ve model cihazlarının  ve soğuk odaların periyodik bakımlarının yanı sıra arıza durumunda da servisimiz etkili onarım hizmetleri vermektedir. Endüstriyel soğutma Ekipmanları  arıza ve bakımları firma elemanlarımız tarafından uzmanlıkla yapılmaktadır.

Teknik Serviste Son Nokta

Teknik servis hizmeti verdiğimiz cihazların durumu kontrol edilerek, olası aksaklıklar ve eksiklikler hakkında tarafınıza bilgi verilerek, yaşanması muhtemel sıkıntıların önüne geçilmesi için tedbirler ve çözümler sunmaktayız. Yine cihazı kullanan personele gerektiği taktirde cihaz kullanımı ve günlük bakımı konularında da gerekli bilgi verilmektedir.

Garantili onarım hizmeti

Teknik servis hizmeti verdiğimiz cihazlara parça ve işçilik  garantisi verilmektedir. Servis sonrası verdiğimiz servis formu ile dijital ortamda garantisini takip edebileceğiniz gibi yine müsteri hizmetlerimizi arayarak garanti durumunu öğrenebilirsiniz.