Endüstriyel Mutfak Teknik Servisi

Geçmişten bugüne profesyonel Endüstriyel Mutfak Teknik Servis hizmetleri sunan firmamız alanında uzman personeller ve uzman ortakları ile çalışmaktadır. Başta PORTABİANCA- KARACASAN CSA İNOX – IŞIKGAZ SİLVERİNOX yetkili servisi olarak farklı marka ve modellerin yıkama, pişirme ve hazırlık ekipmanlarının bakımları da firmamızda yapılmaktadır. Cihazların periyodik bakımlarının yanı sıra arıza olması durumunda da servisimiz etkili onarım hizmetleri vermektedir. Endüstriyel Mutfak Ekipmanları  arıza ve bakımları firma elemanlarımız tarafından uzmanlıkla yapılmaktadır.

Teknik Serviste Son Nokta

Teknik servis hizmeti verdiğimiz cihazların durumu kontrol edilerek, olası aksaklıklar ve eksiklikler hakkında tarafınıza bilgi verilerek, yaşanması muhtemel sıkıntıların önüne geçilmesi için tedbirler ve çözümler sunmaktayız. Yine cihazı kullanan personele gerektiği taktirde cihaz kullanımı ve günlük bakımı konularında da gerekli bilgi verilmektedir.

Garantili onarım hizmeti

Teknik servis hizmeti verdiğimiz cihazlara parça ve işçilik  garantisi verilmektedir. Servis sonrası verdiğimiz servis formu ile dijital ortamda garantisini takip edebileceğiniz gibi yine müşteri hizmetlerimizi arayarak garanti durumunu öğrenebilirsiniz.