Geçmişten bugüne profesyonel Endüstriyel Fırın Teknik Servis hizmetleri sunan firmamız alanında uzman personeller ve uzman çözüm ortakları ile çalışmaktadır. başta PORTABİANCA- KARACASAN CSA İNOX – IŞIKGAZ SİLVERİNOX yetkili servisi olarak farklı marka ve model fırın ve hamur hazırlama ekipmanlarının bakımları da firmamızda yapılmaktadır. Cihazların periyodik bakımlarının yanı sıra arıza olması durumunda da servisimiz etkili onarım  hizmetleri vermektedir. Endüstriyel Fırın Ekipmanları  arıza ve bakımları firma elemanlarımız tarafından uzmanlıkla yapılmaktadır.

Teknik Serviste Son Nokta

Teknik servis hizmeti verdiğimiz cihazların durumu kontrol edilerek, olası aksaklıklar ve eksiklikler hakkında tarafınıza bilgi verilerek, yaşanması muhtemel sıkıntıların önüne geçilmesi için tedbirler ve çözümler sunmaktayız. Yine cihazı kullanan personele gerektiği taktirde cihaz kullanımı ve günlük bakımı konularında da gerekli bilgi verilmektedir

Garantili onarım hizmeti

Teknik servis hizmeti verdiğimiz cihazlara parça ve işçilik  garantisi verilmektedir. Servis sonrası verdiğimiz servis formu ile dijital ortamda garantisini takip edebileceğiniz gibi yine müsteri hizmetlerimizi arayarak garanti durumunu öğrenebilirsiniz.